czwartek, 11 lutego 2016

Urodzinowa kartka dla Julki

W poprzednim poście pisałam, że dołączam do akcji Kartka dla Julki.
Julka ma marzenie, by na 8 urodziny otrzymać jak najwięcej kartek. Więcej o akcji poczytacie tu, a tymczasem zaprezentuję Wam moją kartę:





wtorek, 9 lutego 2016

All our Yesterdays

Witajcie.
Chciałam Wam się już pochwalić moim nowym obrazkiem, jednak jego wykończenie zajmuje mi więcej czasu niż zakładałam.
Pokażę Wam chociaż na jakim etapie już jestem :) (po prostu zazdroszczę innym dziewiarkom ich ukończonych robótek)


Dzieciaczki jeszcze bez backstitcha (konturu)



A tu razem z prezentem, który sprawiłam sobie z okazji Walentynek :) Zakupiony u Bransoletki modułowe (klik)




Obecnie nie mam wiele czasu na wyszywanie, ale postanowiłam dołączyć do akcji Kartka dla Julki, o której możecie przeczytać tu. Myślę, że jakaś urodzinowa karteczka powstanie i poleci w najbliższym czasie do Julki. Zachęcam Was także do wzięcia udziału w tej akcji - w końcu kartka i znaczek tak wiele nie kosztują, a sprawią Julce na pewno wiele radości.


Miłego dnia :)



niedziela, 24 stycznia 2016

Czas na emeryturę

Zostałam ostatnio poproszona o wykonanie kartki z okazji przejścia na emeryturę.
Jako, że przezornie mam zakręcone kwiatki i poklejone bazy, wykonanie kartki poszło mi całkiem szybko.
A oto efekty:



I kilka zbliżeń:






Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za każdy pozostawiony komentarz.

Małe kwiatuszki c.d.

Wykończyłam w końcu moje małe kwiatuszki.
Kanwa została naklejona na kartkę i opatrzona odpowiednim napisem.
Tak wygląda wersja ostateczna:







Pozdrawiam wszystkich poniedziałkowo :) Dziękuję za wszystkie komentarze.

środa, 20 stycznia 2016

Dzień Babci i Dziadka

Wszyscy się chwalą kartkami na dzień Babci i Dziadka więc i ja pokażę moje szybko zrobione karteczki - inspiracją był Pinterest.


Tak wygląda oryginał:




A tak moje karteczki (żaden ze mnie rysownik/malarz, ale chyba widać kwiatki):







Pozdrawiam

niedziela, 10 stycznia 2016

czwartek, 7 stycznia 2016

Malutkie kwiatuszki

Witajcie w Nowym Roku :)
Dosyć późno się witam, ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale.
Jedne Święta minęły błyskawicznie, więc w świecie rękodzielniczym tworzą się ozdoby na święta następne. Ja póki co nie mam fotek, żeby się pochwalić króliczkami, ale jest ich już pełno u Kasi na http://katerina2805.blogspot.com/ - polecam jej blog, bo ma same cudeńka, a do tego przepiękne zdjęcia.


U mnie na razie malutka karteczka z kwiatkami - może być na każdą okazję (kanwa jeszcze nie naklejona, dodam też jakiś napis):




A takie widoki mam teraz za oknem


Czyli czas na sanki :)

Myślę też nad zmianą nazwy (i adresu) bloga, bo już za dużo nie quillinguję, a więcej skupiam się na hafcie i szydełku - może ma ktoś jakąś sugestię?
Pozdrawiam